Jak grillować kiełbaski z cebulą

Grillowanie to jeden z najlepszych sposobów gotowania. Jest to szybki sposób na gotowanie mięsa i daje nowy smak do dania. W rzeczywistości, kiedy grillować dobrą ilość żywności to sprawia, że cała kuchnia pachnie jak niebo. Ale jestem pewien, że nie chcesz grillować tylko 1 porcji jedzenia. Więc, oto kilka przepisów, które sprawią, że zgrillujesz kilka pysznych kiełbasek z cebulą.

Składniki:

1 kg chudej wołowiny

1 łyżka posiekanego czosnku

Sól do smaku

2 łyżki oliwy z oliwek

12 kiełbasek

2 łyżki masła

Cebula

Sok z cytryny

Sól i pieprz do smaku

Kroki:

Przede wszystkim pokrój cebulę na małe kawałki. Jeśli chcesz grillować kiełbaski to możesz zostawić cebulę w całości. Teraz umieść cebulę na patelni i pozwól jej się podgrzać. Następnie dodaj czosnek i sól. Następnie dodajemy oliwę z oliwek i masło i czekamy aż sos się podgrzeje. Kiedy sos się podgrzeje, dodaj wołowinę i dobrze wymieszaj.

Teraz przykryj sos i pozwól wołowinie gotować się przez 5 minut. Następnie włóż kiełbaski na patelnię i grilluj je przez 3 do 5 minut. Kiedy będzie gotowa, podawaj ją z cebulą.

Wnioski:

Jest to pyszny i łatwy przepis na grillowane kiełbaski z cebulą. Jest to jeden z najlepszych sposobów na przygotowanie smacznego dania. Mam nadzieję, że podobał Ci się ten artykuł i wypróbuj ten przepis jak najszybciej.