5 rodzajów naleśników drożdżowych jak pączki

Jak wszyscy wiemy, że pączki są bardzo popularne w Ameryce, ale nie słyszeliśmy o naleśnikach drożdżowych jak pączki. Te naleśniki są idealnym śniadaniem lub przekąską dla dzieci. Jeśli nigdy nie próbowaliście tego typu naleśników to jestem pewna, że je pokochacie. Są puszyste i lekkie i można ich zjeść naprawdę dużo.

Te naleśniki są podobne do francuskich tostów. Składniki, które są używane do robienia tych naleśników są proste i łatwe do znalezienia w kuchni. Są one wykonane z mąki, proszku do pieczenia, cukru, jaj i mleka.

1. Pączek drożdżowy

Do wykonania tego pączka drożdżowego potrzebne będą drożdże i sól. Po tym wymieszaj cukier z drożdżami, a następnie dodaj do niego mleko i dobrze wymieszaj. Po tym dodać resztę składników i wymieszać.

2. Muffin drożdżowy

Do wykonania tej drożdżowej muffinki potrzebne będą drożdże i woda. Dodaj drożdże do wody i dobrze wymieszaj. Teraz dodaj resztę składników i wymieszaj.

3. Naleśniki drożdżowe

Zrób te naleśniki w ten sam sposób, w jaki robisz każdy chleb drożdżowy. Dodaj drożdże, wodę, sól, cukier, jajko i mleko do miski miksera i dobrze wymieszaj. Teraz dodaj resztę składników i wymieszaj.

4. Drożdżowe ciasto czekoladowe

Wymieszaj razem mleko, mąkę, kakao, cukier, jajka i drożdże. Dodaj resztę składników i wymieszaj.

5. Drożdżowe bułeczki cynamonowe

W misce miksera wymieszać mleko, masło, cukier, cynamon i drożdże. Dodaj resztę składników i wymieszaj.

Wnioski:

Wszystkie te drożdżowe naleśniki jak pączki są pyszne i pożywne dla dzieci. Możesz wypróbować te przepisy w domu i zjeść zdrowe śniadanie.