Muffiny bez miksera: Najlepszy przepis na muffiny

Pieczenie jest jednym z najbardziej popularnych hobby i większość czasu ludzie robią muffiny do wykorzystania w różnych okazjach. Muffiny są również najlepszym przysmakiem dla Twoich gości. Ale co jeśli nie masz miksera i nie masz żadnych umiejętności pieczenia? Cóż, oto przepis na muffiny bez miksera.

Składniki:

Muffiny:

2 1/2 szklanki mąki

1/2 szklanki mączki kukurydzianej

1 łyżka proszku do pieczenia

1 łyżeczka soli

1/4 szklanki cukru

1 duże jajko

3/4 szklanki mleka

2 łyżki stołowe roztopionego masła

spray do gotowania

Instrukcje:

Wymieszaj mąkę, płatki kukurydziane, proszek do pieczenia i sól. W innej misce ubijamy jajko i dodajemy cukier. Do jajka dodajemy mleko i roztopione masło i dobrze mieszamy. Dodaj mieszaninę do suchych składników i dokładnie połącz.

Spryskaj formę do muffinów sprayem do gotowania i wypełnij kubki ciastem. Piec w rozgrzanym piekarniku przez 15 do 20 minut lub do momentu, gdy nóż włożony do środka wyjdzie czysty. Zdejmij z patelni i pozwól ostygnąć na drucianym stojaku przed podaniem.

Możesz również użyć innych składników, takich jak owoce, orzechy i chipsy czekoladowe do muffinów.

Wnioski:

Jest to najlepszy przepis na muffiny bez miksera. Najlepsze jest to, że jest łatwy do przygotowania i bardzo smaczne. Tak więc, jeśli nie masz czasu na przygotowanie muffinek to jest to najlepszy przepis dla Ciebie.