5 Pysznych sposobów na karmienie dziecka

Kto nie lubi jedzenia i kto nie lubi jeść? Wszyscy kochają jeść, ale nie każdy ma wystarczająco dużo pieniędzy, aby kupić artykuły spożywcze. Dla ludzi, którzy nie mogą sobie pozwolić na zakup produktów spożywczych, to jak mogą karmić swoje dzieci? Cóż, jest kilka łatwych sposobów na karmienie dziecka.

1. Woda ryżowa (Rice water)

Jest to jeden z najlepszych i smacznych sposobów na karmienie dziecka. Wszystko co musisz zrobić to ugotować ryż i pozwolić mu ostygnąć, następnie dodać przegotowaną wodę i ponownie zagotować. Teraz wymieszaj go porządnie z wodą i dodaj sól, możesz też dodać do niego zioła.

2. Mleko

Mleko jest najprostszym sposobem karmienia dziecka. Wystarczy zrobić filiżankę mleka i dodać taką samą ilość wody. Jeśli chcesz dodać jakieś przyprawy, to możesz dodać sól i pieprz.

3. Puree z owoców

Jeśli nie masz żadnych gotowanych owoców, to możesz zrobić puree z owoców, gotując owoce i blendując je.

4. Domowe jedzenie dla dzieci

Jeśli nie masz pieniędzy, aby kupić owoce i warzywa, wtedy możesz zrobić własne jedzenie dla dziecka poprzez mieszanie owoców i warzyw.

5. Płatki dla niemowląt

Możesz zrobić płatki śniadaniowe mieszając ryż, owies, pszenicę i inne zboża. Dodaj trochę mleka i dobrze je wymieszać.

Wnioski:

Jak widzisz są to 5 pysznych sposobów na karmienie dziecka. Jeśli nie masz pieniędzy na zakupy spożywcze to spróbuj tych przepisów.