4 proste przepisy na płotki do przygotowania

Płotki są najlepszym źródłem białka i witamin dla organizmu. Jeśli nie wiesz co to jest płotka to w zasadzie jest to połączenie jajka i mąki. Płotki są głównie używane do pieczenia ciast i ciastek. Można je przygotować na różne sposoby jak pieczenie, smażenie, gotowanie itp.

Tutaj mam zamiar podzielić się kilkoma najlepszymi przepisami na płotki. Możesz przygotować te przepisy, używając prostych składników i podstawowych przedmiotów gospodarstwa domowego.

1. Nadziewany Omlet

Jest to jeden z najprostszych przepisów płotek, które można zrobić. Wszystko, co musisz zrobić, to wziąć pustą filiżankę jajka i dodać 1 łyżkę mąki i łyżeczkę soli. Teraz weź jajko i dobrze wymieszaj. Następnie dodaj szczyptę pieprzu, a następnie weź 1/2 łyżeczki masła i wymieszaj. Dodaj szczyptę soli, a następnie dodaj 2 łyżeczki mleka. Po wymieszaniu wlej to do kubka na jajko i wstaw do piekarnika na 10 minut.

2. Omlet z brązowym cukrem

Weź jajko i dodaj 2 łyżki brązowego cukru oraz 3 łyżki mleka. Następnie dodaj szczyptę cynamonu i łyżeczkę soli. Dobrze wymieszaj, a następnie dodaj łyżeczkę masła i wlej do piekarnika na 15 do 20 minut.

3. Lemon Pudding

Weź jajko i dodaj 1/2 łyżeczki proszku do pieczenia. Dobrze wymieszać i dodać łyżeczkę cukru. Wlać do piekarnika na 15 minut.

4. Banana Bread

Weź jajko i dodaj szczyptę soli i łyżeczkę cukru. Dobrze wymieszaj i dodaj 1 łyżkę mąki i łyżeczkę sody oczyszczonej. Następnie dodaj 2 łyżki oleju i puree bananowe i dobrze wymieszaj. Wlać do piekarnika na 15 do 20 minut.

Wnioski:

Wszystkie te przepisy są bardzo proste do wykonania i możesz łatwo przygotować powyższe przepisy na płotki w domu. Spróbuj ich i zobacz, jak to działa dla Ciebie.